KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8214244

nr 821 4244

Aleksander Ristmägi

(1902-1972), Sverige

Blandteknik, 4 st, signerad, Ristmägi, 35x26

Aleksander Ristmägi, estländsk-svensk målare och tecknare född 1902, död 1972.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2013
kl 18:19:48

22/4 11:32:36 1      Vinnande bud

Aleksander Ristmägi

Läs mer om Aleksander Ristmägi